Skip to main content

 

Na życzenie Klienta wykonujemy na odzieży hafty. Usługa ta jest płatna i wydłuża czas oczekiwania od standardowego czasu realizacji o ok. 2-3 dni robocze. Jednorazowa opłata za opracowanie logo w programie hafciarskim wynosi od 50,00 zł do 100,00 zł netto i uzależniona ona jest od stopnia skomplikowania rysunku.

 

Wzór zlecony do haftowania powinien być przygotowany w formacie graficznym wraz z podaniem zastosowanych w nim numerów kolorów i przesłany na adres: zamowienia@medora.pl wraz z zamówieniem lub z podaniem pełnych danych firmowych z informacją, jakiego zamówienia ono dotyczy.

 

Logo firmowe wykonujemy na górnej lub dolnej kieszeni. Wielkość kieszeni jest wówczas dobierana tak, aby logo na niej było czytelne. Cena pojedynczego haftu wynosi : od 6,00 zł do 13,00 zł netto /1 szt. Cena uzależniona jest od ilości ukłuć igły. Logo na gotowej odzieży wynosi od 15,00 zł do 25,00 zł netto/1szt. Cena uzależniona jest od ilości ukłuć igły.

 

Opłaty za przygotowanie programu oraz za wykonanie usługi haftu nie podlegają rabatom. Odzież z wykonanym logo nie podlega wymianie ani zwrotowi.

Shopping Cart