Skip to main content
2

Nowe biuro

Szanowni Państwo, nasze Klientki, nasi Klienci, Sympatycy MEDORY!

Z przyjemnością informujemy, iż z początkiem maja wprowadziliśmy się do nowego biura. Na dzień jego oficjalnego otwarcia wybraliśmy datę 13 maja 2017. Nowa siedziba mieści się w sercu Dzierzoniowa, na poddaszu kamienicy przy ul.Wrocławskiej 24.
Wraz z otwarciem rozpoczęliśmy proces zmian i udoskonaleń. Mamy nadzieję, że wkrótce będą mogli i Państwo zauważyć pozytywne ich efekty.
W nowej aranżacji postawiliśmy na otwartą, przyjazną przestrzeń, w której możemy czuć się prawie jak w domu. Miejsce to prowokuje nas do szczerych dyskusji, czujemy w nim dobrą, pozytywną energię, która inspiruje nas i daje nam siłę do kreatywnego i koncepcyjnego myślenia. Z radością będziemy już wkrótce prezentować Państwu nowe projekty MEDORY!

Zapraszamy serdecznie do odwiedzin!

Moi Drodzy Pracownicy!

Dziękuję Wam za trud i zaangażowanie, za dobrą pracę i głębokie poczucie odpowiedzialności oraz za to, że stanowicie jedność w dążeniu do celu. Jestem dumna z tego, że aktywnie uczestniczycie w budowaniu marki MEDORA.
Życzę Wam wytrwałości w działaniu, satysfakcji i sukcesów. Mam nadzieję, że nowe miejsce pracy wyzwoli w Was nowe pokłady energii i stanie się ono kopalnią nietuzinkowych pomysłów.

Cieszę się, że razem pracujemy!
Ewa Małgorzata Wiertelak
……czyli Szefowa

1

3

6

4

7

Shopping Cart